projektpraca.eu

Technolog - Programista CAM (obrabiarki CNC)

Work & Business Solutions
  • Dodano: 12 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

? Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie. ? Praca w środowisku CAD/CAM. ? Wdrażanie oprogramowania urządzeń CNC dostosowanego do potrzeb firmy. Maszyny obróbcze: np. Okuma MU-400VA, Okuma M460V, Okuma multus U4000, U3000, B300II. ? Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki. ? Wsparcie Działu Technicznego w usprawnianiu oprogramowania mającego na celu ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych. ? Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania

? Doświadczenie na stanowisku Programisty lub Technologa Maszyn CNC. ? Umiejętność kreowania i wdrażania nowych, innowacyjnych rozwiązań. ? Umiejętność pracy z detalami na najwyższym poziomie precyzji. ? Bardzo dobra znajomość środowiska CAD/CAM preferowany Mastercam lub NX, Edgecam, Power Mill. ? Dobra znajomość języka angielskiego. ? Wykształcenie wyższe techniczne. Pracodawca oferuje: ? Atrakcyjne wynagrodzenie. ? Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. ? Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego. ? Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy. ? Dodatkowe prywatne ubezpieczenie medyczne. ? Dodatkowy fundusz emerytalny opłacany przez pracodawcę. Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: technika@wbspraca.pl W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: CAM/DN/18 Dołącz do najlepszych! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl Dane kontaktowe: Work & Business Solutions ul. Grochowa 7 30-731 Kraków tel. 12 398 41 44 Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w tym danych osobowych, przez firmę Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Dane udostępniam dobrowolnie oraz mam świadomość, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawienia oraz zaprzestania ich przetwarzania.?