projektpraca.eu

Elektromechanik utrzymania ruchu

PPUH
  • Dodano: 12 września 2018
  • Ważna do: 28 września 2018

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Daleszyce (powiat kielecki) Zadania i funkcje: - Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej ? praca trzy zmianowa / cztero-brygadowa - Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw automatycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych - Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów pneumatycznych i elektrycznych - Sporządzanie raportów o awariach i ich usuwanie w czasie pracy, które mają wpływ na wydajność linii produkcyjnej - Pomiary parametrów procesów technologicznych i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej - Współpraca z produkcją w celu zapewnienia właściwej wydajności linii - Obsługa narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp) - Inne obowiązki, które w sposób uzasadniony odpowiadają charakterowi pracy Oferujemy: - Umowę o pracę - Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie - Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym - Dodatki za przepracowane nadgodziny - Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalową współpracę profesjonalne i osobiste programy szkoleniowe Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na poniższy adres e-mail: kadry@lyovit.com.pl Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

Wymagania

Wymagania profesjonalne: - Wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie elektryk / mechanik (mechatronika, elektronika, elektryka lub pokrewne) - Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym - Aktualne uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1 - Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki - Zrozumienie i stosowanie się do wszystkich procedur firmowych, legislacyjnych i BHP - Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z współpracownikami. Wymagania osobowe: - Zmotywowane i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów - Umiejętność pracy w zespole - Umiejętność uczenia się i rozwijania w pracy - Umiejętność pracy pod presją - Umiejętność dążenia do wyznaczonej wydajności i ustalonych celów - Umiejętność rozwiązywania problemów i konfliktów