projektpraca.eu

Specjalista ds. księgowości

PPUH
  • Dodano: 12 września 2018
  • Ważna do: 28 września 2018

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Daleszyce Opis stanowiska: - formalno- rachunkowa kontrola dokumentów księgowych, - terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej, - potwierdzanie i uzgadnianie sald należności i zobowiązań z kontrahentami w tym także wyjaśnienie zaistniałych różnic, - rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, - księgowanie wyciągów bankowych w PLN i walucie obcej oraz ich wycena, - rozliczanie faktur importu i eksportu oraz różnic kursowych, - uzgadnianie rejestrów vatowskich oraz prowadzenie rejestru VAT, - archiwizowanie dokumentów księgowych wynikających z zakresu obowiązków na zajmowanym stanowisku oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych, - prowadzenie ewidencji kasowej wpłat i wypłat, - prowadzenie środków trwałych w leasingu i ich rozliczenie, - rozliczenie międzyokresowe kosztów czynnych. Prosimy o zamieszczenie w aplikacji CV poniższej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)? . Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Wymagania

Wymagania: ? wykształcenie wyższe (preferowane finanse, rachunkowość, ekonomia), ? minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, ? umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy w zespole, ? praktyczna znajomość zasad księgowania wg typów dokumentów, ? bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i zarządzania finansami, ? mile widziana znajomość języka angielskiego, Oferujemy: ? Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ? Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, ? Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, ? Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy, ? Możliwość stałego pogłębiania wiedzy ? Perspektywy rozwoju zawodowego. CV prosimy przesyłać na: kadry@lyovit.com.pl