projektpraca.eu

Nie wymagamy doświadczenia - pozwalamy je zdobyć! pon-pt

Dział Rekrutacji
  • Dodano: 12 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

KONSULTANT/KA Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę. Nasi pracownicy pomogą Ci zadbać o Twoją ścieżkę kariery.

Wymagania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów - dbałość o pozytywny wizerunek firmy KANDYDATOM SPEŁNIAJĄCYM OCZEKIWANIA ZAPEWNIAMY: - konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii (realnie 2.000 ? 3.000 zł netto/miesiąc) - pracę w młodym, zgranym zespole - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę - możliwość rozwoju zawodowego i awansu - pakiet szkoleń wstępnych - możliwość uczestnictwa w ciekawych, integracyjnych wyjazdach - niezbędne narzędzia pracy OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - otwartości na Klienta - dyspozycyjności od poniedziałku do piątku - umiejętności pracy w zespole Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV