projektpraca.eu

Przedstawiciel Handlowy

Nortberg
  • Dodano: 12 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Wdrożenie oraz rozwój sprzedaży produktów marki Nortberg na powierzonym terenie (zachodnia Polska); Budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych; Bieżące wsparcie w rozwoju marki na rynku AGD; Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych; Dbanie o dobry wizerunek firmy; Uczestnictwo i reprezentacja w targach branżowych;

Wymagania

Prawo jazdy kat. B; Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów; Dobra organizacja pracy i samodyscyplina; Chęci do nauki; Determinacja w realizacji wyznaczonych celów; Mile widziane doświadczenie związane z pracą w terenie, obsługą klientów w branży AGD; Mile widziane doświadczenie w branży AGD / RTV; Mile widziane zainteresowania branżą wnętrzarską; Mile widziane osoby z Kielc lub województwa świętokrzyskiego; Składając aplikacje, prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nortberg moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nortberg moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji