projektpraca.eu

Doradca klienta biznesowego i indywidualnego

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 września 2018
  • Ważna do: 07 października 2018

Opis stanowiska pracy

Zadania na tym stanowisku: Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem Pozyskiwanie nowych klientów Realizacja założonych planów Obsługa posprzedażowa Raportowanie do bezpośredniego przełożonego Oferujemy: Atrakcyjny system wynagrodzeń Pracę pod szyldem rozpoznawalnej marki Samodzielne stanowisko Pakiet szkoleń oraz opiekę trenerów i praktyków sprzedaży Możliwość awansu i rozwoju

Wymagania

Wykształcenia min. średniego Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Podstawowej znajomości pakietu MS Office Dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych Samodzielności oraz samodyscypliny