projektpraca.eu

Prosty Projekt Informacyjny dla Największej Grupy Medialnej

Call&More
  • Dodano: 06 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osób do projektu informacyjnego dla największej grupy medialnej w Polsce. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za informowanie o rabatach stałego klienta. Zapewniamy: * płatne szkolenie 500zł * LUŹNĄ atmosferę i brak ciśnień * stabilną stawkę godzinową 13,70 zł za godzinę * realny do osiągnięcia i wysoki system prowizyjny * pracę w nowoczesnym biurze * liczne konkursy z nagrodami, gadżety, bilety do kina * pracę w zgranym zespole, zabawy integracyjne * elastyczny grafik ( gwarantujemy, że pracujesz 4,6,8 h dziennie ) * umowa zlecenie na "zapoznanie" i potem umowa o pracę :) * codziennie masz gwarantowaną pyszną kawę:)

Wymagania

Wymagania: - Podstawowa znajomość obsługi komputera - Chęć uczenia się, pozytywne nastawienie - Wiara we własne możliwości, otwarty umysł i duża wyobraźnia