projektpraca.eu

Kierowca/Ochroniarz

PCWO
  • Dodano: 05 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Oferujemy ? atrakcyjne warunki zatrudnienia (pakiet dodatkowych korzyści, np. karnet na siłownię, wyżywienie) ? pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole

Wymagania

Wymagamy: ? wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej ? dysponowania legitymacją osoby dopuszczonej do posiadania broni ? wykształcenia minimum średniego ? doświadczenia w branży ochrony osób i mienia ? znajomości obsługi komputera ? prawa jazdy kat. B ? umiejętności szybkiego podejmowania decyzji ? sumienności, dokładności i odpowiedzialności ? dyspozycyjności ? wysokiej kultury osobistej Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w tytule proszę wpisać ?Aplikacja Kierowca/Ochroniarz?. Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych.