projektpraca.eu

Grafik/Graficzka

PCWO
  • Dodano: 05 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Firma finansowo-prawna poszukuje pracownika na stanowisko: Grafik/Graficzka Oferujemy: ? stabilne zatrudnienie ? współpracę z firmą oferującą sprawdzone i nowoczesne produkty, z pomysłem na przyszłość ? życzliwy i profesjonalny zespół współpracowników

Wymagania

Oczekujemy: ? bardzo dobrej znajomości programów graficznych, takie jak: Corel oraz Photoshop ? umiejętności opracowywania graficznych materiałów promocyjnych (reklamy, okładki, infografiki, banery, ulotki, gify) ? umiejętności tworzenia grafiki na kanały social media ? przygotowania plików do druku (dtp) ? umiejętności tworzenia prezentacji multimedialnych Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub przesłanie CV na adres mailowy. Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych." Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami