projektpraca.eu

Nauczyciel języka niemieckiego

PCWO
  • Dodano: 05 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Firma z branży finansowo-prawnej poszukuje nauczyciela języka niemieckiego do prowadzenia kursów na poziomie początkującym i średnio- zaawansowanym z klientem dorosłym-pracownikami kancelarii. Miejsce pracy: Kielce Obowiązki: -realizacja zajęć językowych w firmie z pracownikami -bieżące tłumaczenie i prowadzenie rozmów biznesowych z kontrahentami

Wymagania

Poszukujemy: - lektora doskonale znającego język obcy, natomiast niekoniecznie wymagamy ukończenia studiów filologicznych, honorujemy inne dokumenty potwierdzające umiejętności językowe - pracownika z doświadczeniem w nauczaniu - mile widziana znajomość również innych języków obcych Oferujemy: -bogaty pakiet dodatkowych benefitów (m.in. karnet na siłownię, wyżywienie) -miłą atmosferę w pracy, w dynamicznie rozwijającej się firmie -atrakcyjne wynagrodzenie -możliwość rozwoju Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w tytule proszę wpisać "nauczyciel języka". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych."