projektpraca.eu

Magazynier

NSK Bearings Polska S.A.
  • Dodano: 04 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Wykonywanie czynności magazyniera z obsługą suwnic z poziomu roboczego.

Wymagania

Jeżeli chcesz: ?Związać się z pracodawcą, dla którego Twoje bezpieczeństwo stawiane jest na pierwszym miejscu, a prawa pracownika są bezwzględnie przestrzegane ?Pracować w firmie o ponad stuletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku ?Pracować w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę ?Podnosić swoje wynagrodzenie wraz ze zdobywanymi kwalifikacjami zawodowymi (wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym, następnie sukcesywnie po ocenie pracy) ?Korzystać z bogatego pakietu socjalnego Jeżeli oferujesz: ?Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe oraz uprawnienia do obsługi suwnic ?Swoje zaangażowanie i chęć dłuższego związania się z pracodawcą Złóż do nas swoje CV : - bezpośrednio w siedzibie firmy: 25-734 Kielce, ul. Jagiellońska 109 lub - na adres e-mailowy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Odwiedź stronę: http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444 by dowiedzieć się więcej na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe.