Kierownik robót/budowy (budownictwo hydrotechniczne i przemysłowe)

ENERKO ENERGY Sp. z o.o.
  • Dodano: 04 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Nadzór nad budową; Kierowanie i organizacja budowy zgodnie z przepisami polskiego prawa, przepisami BHP oraz sztuką budowlaną; Bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlanych w oparciu o wymagania umowy, dokumentację techniczną; Koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców, kontakty z podwykonawcami i inwestorem; Prowadzenie dziennika budowy oraz dokumentacji budowy; Rozwiązywanie problemów technicznych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne ? kierunek budownictwo; Uprawnienia budowlane ? hydrotechniczne; Min. 2 lata doświadczenia w pracy na budowie; Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego; Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracowników, komunikatywność, rzetelność; zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w zespole; Prawo jazdy kat. B. Naszym pracownikom oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę Elastyczny czas pracy Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach Możliwość awansu Dużą samodzielność w działaniu Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej