projektpraca.eu

Konsultant Zabiegowy, Obsługa Klienta

Studio Figura Anny Rodak
  • Dodano: 01 września 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Studio Figura Anny Rodak poszukuje energicznej kobiety, lubiącej wyzwania i świetnie radzącej sobie w pracy z ludźmi. Jesteśmy licencjonowanym gabinetem modelowania sylwetki działającym w koncepcie międzynarodowej firmy Studio Figura International, która posiada 13-letnie doświadczenie i ponad 800 gabinetów partnerskich na całym świecie. Naszym celem jest dawanie klientkom rezultatów z dziedziny modelowania sylwetki i zdrowego trybu życia. Jeśli posiadasz wiedzę z poniższych zakresów: ?kosmetologii, ?dietetyki, ?zdrowego żywienia, ?sportu, ?fizjoterapii, oraz motywację do pracy i chcesz świadomie budować swoją drogę zawodową ? dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta Zabiegowego i Obsługi Klienta. Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należało: - Udzielanie wskazówek dietetyczno - żywieniowych naszym klientkom (zapewniamy szkolenia) - Wykonywanie zabiegów na ciało i twarz (zapewniamy szkolenia) - Wsparcie i motywacja - Obsługa stacji treningowych (zapewniamy szkolenia) - Prowadzenie dokumentacji - życzliwa i serdeczna obsługa klientek Oferujemy: - pracę w prestiżowej prężnie rozwijającej się firmie Studio Figura Anny Rodak - w pełni profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy, wyposażone w nowoczesne urządzenia - pakiet szkoleń - pracę opartą na wzajemnym szacunku, w miłej atmosferze - umowę o pracę (po okresie próbnym) - atrakcyjny system wynagrodzenia - liczne benefity pozapłacowe

Wymagania

Od Kandydatek oczekujemy: wykształcenia kierunkowego m.in. kosmetycznego, dietetycznego (niekoniecznie z doświadczeniem zapewniamy szkolenia), miłej aparycji, zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na e-mail studioannyrodak@gmail.com Prosimy o dołączenie klauzuli: ?Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Studio Figura Anny Rodak dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatkami.