projektpraca.eu

Opiekun Osoby Starszej Live In Anglia Niemcy Irlandia

Eastgate Recruitment Jakub Wojciechowski
  • Dodano: 31 sierpnia 2018
  • Ważna do: 07 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, poszukuje osób do pracy w opiece całodobowej Live In Opiekun Osób starszych (Live-in) opieka 24h na dobę- Anglia, Niemcy, irlandia Warunki finansowe: Od 6000- 10 000 zł na ręke Obowiązki: - opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania - pomoc w czynnościach samoobsługowych - asystentura w codziennych czynnościach życiowych - zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej. zapewniamy: pomoc przy zakwaterowaniu i wyżywieniu osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim/niemieckim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com zapewniamy 24 godzinne wsparcie W temacie prosimy wpisać: Live In https://eastgaterecruitment.com/ proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Wymagania

Wymagania: - zaświadczenie o niekaralności - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - doświadczenie w opiece