projektpraca.eu

Pracownik produkcji drewnianych domów - Holandia

APN Agencja Pracy
  • Dodano: 28 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603. Opis oferty Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: pracownik produkcji drewnianych domów Typ wakatu: praca tymczasowa Przewidywany start: praca od zaraz Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok Miejsce pracy: Wijchen Stawka 10,45 euro brutto Zakład specjalizuje się w produkcji wszelkiego rodzaju konstrukcji drewnianych. Oferujemy - holenderską umowę o pracę, - legalne i stabilne zatrudnienie ( możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu), - tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto, - możliwość skorzystania z zakwaterowania pracodawcy (płatne max. 82,10euro/tydz.) - ubezpieczenie (płatne 20,58 euro/tydz), - możliwość stałej współpracy, - pomoc w organizacji transportu do Holandii.

Wymagania

- dyspozycyjność i zaangażowanie - komunikatywna znajomość j. angielskiego, j. niemieckiego lub holenderskiego, - mile widziane prawo jazdy kat B.