projektpraca.eu

Programista i grafik komputerowy - bezpłatny kurs EFS

BSMART Sp. z o.o.
  • Dodano: 21 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Jeśli masz ukończone 18 lat, mieszkasz, uczysz się lub pracujesz w woj. świętokrzyskim (Kielce, powiat kielecki, opatowski, konecki, ostrowiecki) i chcesz w niecały rok zdobyć kwalifikacje, które pomogą Ci znaleźć dobrą pracę w branży IT, zapraszamy Cię na BEZPŁATNE kursy zawodowe realizowane w ramach projektu EFS! Zapewniamy bezpłatnie: materiały i podręczniki, poczęstunek na zajęciach. Po ukończeniu kursu egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe i certyfikat! Liczba miejsc ograniczona! Szczególnie czekamy na osoby w wieku 50 lat i więcej, osoby z wykształceniem maksymalnie średnim oraz osoby z niepełnosprawnościami - preferencyjne warunki na etapie rekrutacji! Zapisz się na JEDEN z poniższych kursów: "Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami" "Wykonywanie i realizacja projektów multimedialnych". Miejsce szkoleń: Kielce Termin szkoleń: IX/2018-VI/2019, zajęcia w weekendy (sobota, niedziela), średnio co dwa tygodnie Więcej informacji pod linkiem: http://szkoleniaunijne.com.pl/projekt/programista-i-grafik-komputerowy-kwalifikacje-przyszlosci/ lub pod numerem telefonu 531 - 388 - 859.

Wymagania

Zapraszamy osoby w wieku powyżej 18 lat, z powiatów: kieleckiego, koneckiego, opatowskiego, ostrowieckiego oraz miasta Kielc. Mile widziane osoby powyżej 50. roku życia oraz osoby z niepełnosprawnościami.