projektpraca.eu

Asystent ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy

Instytut OZE Sp. z o.o.
  • Dodano: 21 sierpnia 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie z środków publicznych projektów badawczo-rozwojowych oraz innowacyjnych; Dbanie o prawidłową realizację działań zgodnie z harmonogramem projektu, monitorowanie wskaźników projektowych; Sporządzanie, dbanie o kompletność, poprawność i właściwe oznakowanie dokumentacji księgowej; Współpraca z zespołem wewnętrznym odpowiedzialnym za realizację projektów ? Kierownikiem projektów i księgowością, w tym pozyskiwanie i weryfikacja dokumentów i danych niezbędnych do rozliczenia projektu; Przygotowywanie i składanie wniosków o płatność; Kontakt z Instytucją Pośredniczącą/ Zarządzającą w zakresie rozliczeń.

Wymagania

Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, administracja, prawo); Minimum rok doświadczenia w pozyskiwaniu i rozliczaniu dofinansowania ze środków publicznych; Biegła obsługa MS Office (w szczególności Excel); Wiedza specjalistyczna w zakresie finansowania projektów badawczo-rozwojowych i innowacyjnych; Wiedza ogólna na temat zamówień publicznych; Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia ? umowa o pracę; Elastyczny czas pracy; Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne; Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach; Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach; Możliwość awansu; Dużą samodzielność w działaniu; Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną; Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej.