projektpraca.eu

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 20 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Zadania: aktywna sprzedaż produktów multimedialnych doradztwo w zakresie doboru produktu dla Klienta nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientem bieżąca analiza osiąganych wyników Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + system premiowy) pakiet szkoleń oraz mentoring na każdym etapie pracy możliwość dalszego rozwoju zawodowego pakiet świadczeń socjalnych

Wymagania

gotowość do pracy zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów gotowości do nauki i zdobywania wiedzy umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientem doświadczenie w pracy w sprzedaży lub obsłudze klienta będzie mile widziane wykształcenie min. średnie Jeżeli powyższe informację wzbudziły Twoje zainteresowanie, już dziś wyślij do nas CV! Aplikując wyrażasz zgodę: ?Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji przez firmę INFO-MEDIA Sp. z o.o. ? Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres @ . Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą wykorzystywane poza procesem rekrutacji firmy INFO-MEDIA Sp. z o.o. ani udostępniane innym podmiotom i organizacjom .