projektpraca.eu

Pracownik sortowni owoców i warzyw - praca od zaraz

CRAFTS
  • Dodano: 20 sierpnia 2018
  • Ważna do: 26 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy CRAFTS (nr wpisu 11153) dla swojego Klienta z Daleszyc, który od ponad 20 lat prowadzi działalność w branży spożywczej, poszukuje do pracy chętne i dyspozycyjne osoby. Osoba zatrudniona będzie wykonywać proste prace w sortowni świeżych warzyw i owoców: mycie, krojenie, załadunek do przygotowanych wcześniej foremek. Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres: od zaraz do 15 października, - stawkę godzinową z możliwością uzyskania dodatkowych premii, - odpowiednie przygotowanie do pracy dzięki szkoleniu wdrażającemu w ramach godzin pracy, - lekką pracę fizyczną zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Aplikacje prosimy wysyłać na adres: s.curylo@apt-crafts.pl, w treści podając nazwę stanowiska.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: aktualnej książeczki do celów sanitarno ?epidemiologicznych,gotowości do pracy w systemie 3 - zmianowym, dobrej kondycji fizycznej.