projektpraca.eu

Pracownik produkcji - Niemcy

APN Agencja Pracy
  • Dodano: 17 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 grudnia 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Austria, Niemcy, Holandia) certyfikat KRAZ nr 13603. Opis oferty Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: pracownik produkcji - pomocnik Typ wakatu: praca tymczasowa Przewidywany start: od zaraz Długość kontraktu: min. 6 tygodni z możliwością przedłużenia na stałe Poszukujemy pracowników produkcyjnych do pracy przy: - zawieszaniu i zdejmowaniu elementów metalowych w malarni proszkowej, - pakowaniu pampersów, - montażu walizek, - składaniu wzorników budowlanych - pakowaniu żywności Oferujemy - niemiecką umowę o pracę, - legalne i stabilne zatrudnienie, - stawka godzinowa 9,49 euro brutto (brak stawki wiekowej), - stawka 11 euro brutto dla studentów z aktualną legitymacją, - zakwaterowanie, - ubezpieczenie, - możliwość stałej współpracy, - pomoc w organizacji transportu do Niemiec. Dodatkowe informacje Informacji udzielamy również telefonicznie: tel. 0048/ 77 42 30 600 tel. 0048/ 77 44 18 475 pon. ? pt. od 9:00 ? 17:00 lub w naszym biurze: Agencja Pracy APN 45-064 Opole, ul. Kołłątaja 8/4-5 Jeśli jesteś młody, energiczny i chętny do pracy - zgłoś się do nas już dziś! Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty. Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Wymagania

- dyspozycyjność i zaangażowanie, - podstawowa znajomość j. niemieckiego - mile widziane prawo jazdy kat B