projektpraca.eu

Malarz/ lakiernik ( Francja) okolice Laval

EuropaJob
  • Dodano: 17 sierpnia 2018
  • Ważna do: 29 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: - praca na zakładzie zajmującym się produkcją elementów branży motoryzacyjnej - przygotowywanie powierzchni elementów do malowania - malowanie pistoletem natryskowym metodą proszkową (malowanie pompami) - kontrola pomalowanych elementów Oferujemy: - możliwość podjęcia stałej pracy na terenie Francji - zwrot kosztów za dojazd Polska - Francja - zagwarantowane w pełni bezpłatne zakwaterowane (opłacane przez pracodawcę) - atrakcyjne wynagrodzenie - nadgodziny (powyżej 35h tygodniowo) płatne o 25% i 50% więcej - za zmianę w godzinach nocnych ? dodatek 20%

Wymagania

co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako malarz przemysłowy/lakiernik - mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji - umiejętność obsługi pistoleta lakierniczego - możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem