projektpraca.eu

Opiekunka do pani ( Waldorf, Niemcy)

EuropaJob
  • Dodano: 17 sierpnia 2018
  • Ważna do: 23 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy opiekunki do 93 letniej Pani, która mieszka sama w mieszkaniu w Walldorf. Pani porusza się przy pomocy wózka/rollatora. Pani cierpi na demencję. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach (toaleta, kąpiel) oraz prostych czynnościach związanych z prowadzeniem gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie). Do dyspozycji własny pokój z łazienką i Internetem Oferujemy: - atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji - legalne zatrudnienie przez polską agencję zatrudnienia - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów - ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec (druk A1, karta EKUZ) - odprowadzenie składek na ubezpieczenie społeczne - wypłatę wynagrodzenia do 10. każdego miesiąca w EUR lub PLN - stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech - indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów

Wymagania

! Wymagana podstawowa znajomość niemieckiego Stawka: 1300 euro!