projektpraca.eu

Doradca klienta - produkt wirtualny

Blatni.pl
  • Dodano: 17 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonej osoby w dziedzinie sprzedaży produktów/usług internetowych (głównie strony WWW, sklepy internetowe) Miejsce pracy: Kielce OBOWIĄZKI: - prezentacja warunków firmy potencjalnym klientom biznesowym, - negocjacje handlowe, - realizacja przyjętego planu sprzedażowego. GWARANTUJEMY: - regularną pensję w formie podstawy, a także atrakcyjnego systemu prowizyjnego (m.in. plany grupowe, dodatkowe systemy motywacyjne), - długofalową współpracę (w ramach umowy o pracę), - szkolenie wdrożeniowo-produktowe, - możliwość ciągłego doskonalenia się i rozwoju, - miłą, koleżeńską atmosferę pracy. Więcej informacji na temat pracy udzielamy na spotkaniu rekrutacyjnym, na które zapraszamy wybrane osoby. Aplikuj i dołącz do naszego zespołu.

Wymagania

OCZEKIWANIA OD IDEALNEGO KANDYDATA: - doświadczenie w branży sprzedażowej z klientem biznesowym, - umiejętność zdalnej pracy z Klientem (telefon, mail, Skype), - umiejętność błyskawicznego, bezproblemowego odnalezienia się w rozmowie handlowej, - umiejętność kształtowania relacji sprzedażowej z klientem, - pracowitość - szukanie rozwiązań/okazji - błyskotliwość i umiejętność zainteresowania klienta swoją osobą, - samodzielność - biegłość w użytkowaniu komputera, - umiejętność swobodnego wyrażania myśli w mowie i na piśmie, - wyczucie ortografii i interpunkcji, - sumienność w wykonywaniu obowiązków i zaangażowanie w pracę,