projektpraca.eu

Bezpłatne szkolenie pracownik administracyjno-biurowy!

COLLEGE MEDYCZNY
  • Dodano: 16 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

ZAPRASZAMY do wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH szkoleniach, do wyboru: - kosmetyczne (z modułem stylizacja paznokci, wizaż) - budowlane-budowlane, malarz, tapeciarz(do wyboru) - pracownik administracyjni-biurowy - opiekun dzieci+pierwsza pomoc przedmedyczna - sprzedawca (z obsługą kasy fiskalnej) - inne, dostosowane do zainteresowań Uczestnikom projektu oferujemy BEZPŁATNIE: - wysokiej jakości szkolenia - doradztwo zawodowe, psychologiczne, prawne - pośrednictwo pracy - płatne staże - zwrot kosztów dojazdu Więcej informacji na temat projektu: www.college-med.pl www.vc.edu.pl Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: College Medyczny Kielce, ul. Wesoła 19/6, tel. 531 283 185

Wymagania

Projekt skierowany do osób: - w wieku 18-64 lat, które zamieszkują w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego w województwie świętokrzyskim w gminach na Obszarze Strategicznej Interwencji - biernych zawodowo i pozostających bez zatrudnienia - o niskich kwalifikacjach zawodowych