projektpraca.eu

Doradca klienta - brańza finansowa

i Kredyt
  • Dodano: 15 sierpnia 2018
  • Ważna do: 04 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

Witam, poszukuję przedstawiciela/i ds. sprzedaży pożyczek gotówkowych. Miejsce pracy: Kielce Stanowisko : Doradca klienta, Do obowiązków należy: - pozyskiwanie klientów, - podpisywanie wniosków kredytowych, - odbieranie rat w domu zamieszkania klienta, - dbanie o marketing na wyznaczonym terenie, - rozliczanie gotówki, Wymagamy: - uczciwości, - sumienności, - dobrej organizacji pracy, - chęć pozyskiwania wiedzy, - doświadczenie będzie dodatkowym atutem, Oferujemy: - jedno z najwyższych wynagrodzeń w branży, - pełne wsparcie Managera przez czas wdrożenia do pracy, - elastyczne godziny pracy, Ty decydujesz ile pracujesz, - jasny i przejrzysty system wynagradzania, - bazę potencjalnych klientów, PRACA MOŻE BYC DORYWCZA JAK I STAŁA ! NIE MA LIMITU CZASOWEGO! Mile widziani przedstawiciele z własnym portfelem klientów. Obsługujemy klientów również z zajęciami komorniczymi. Nie weryfikujemy baz BIK i KRD ! Atrakcyjne wynagrodzenie już od pierwszej udzielonej pożyczki! NAJWYŻSZZE WYNAGRODZENIE W BRANŻY !!! 3 SKŁADNIKI KTÓRE SKŁADAJĄ SIE NA WYGAGRODZENIE DORADCY/PRZEDSTAWICIELA ! Nie wahaj się, zadzwoń lub wyslij CV i dowiedz się więcej !

Wymagania

- uczciwości, - sumienności, - dobrej organizacji pracy, - chęć pozyskiwania wiedzy,