projektpraca.eu

Badacz/ankieter terenowy

IQ Pharma S.A.
  • Dodano: 14 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 października 2018

Opis stanowiska pracy

Praca polega na odwiedzeniu uczestników pierwszej części badania PONS w ich miejscu zamieszkania (Kielce i okolice!) i przeprowadzeniu z nimi ankiety medycznej oraz wykonaniu podstawowych pomiarów. W 2009 r. Centrum Onkologii ? Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie rozpoczęło realizację badania naukowego, polegającego na stworzeniu pierwszej w Polsce populacyjnej prospektywnej kohorty skupionej na związanych ze stylem życia czynnikach ryzyka chorób przewlekłych (PONS Polish Cohort Study) Obecnie trwa drugi etap badania ? wizyty kontrolne (follow-up), podczas których wśród członków kohorty zbierane są informacje na temat nowych zdarzeń medycznych, które miały miejsce od czasu objęcia badaniem PONS oraz informacje na temat stylu życia oraz infrastruktury w miejscu zamieszkania. Oferujemy pracę na umowę o dzieło w 20-to osobowym zespole. Wymagamy dyspozycyjności czasowej i łatwości w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi.

Wymagania

Poszukujemy dyspozycyjnych czasowo osób, które zasilą nasz zespół badawczy. CV proszę wysyłać na adres: dorota.borowska@iqpharma.pl Na ten sam adres proszę również kierować wszelkie zapytania dotyczące projektu. Dorota Borowska koordynator badania tel.: 506 143 389