projektpraca.eu

Pośrednik w obrocie nieruchomościami / Agent nieruchomości

Agencja obrotu nieruchomościami
  • Dodano: 14 sierpnia 2018
  • Ważna do: 30 września 2018

Opis stanowiska pracy

Szanowni Państwo, Biuro nieruchomości położone w centrum Kielc poszukuje osób na stanowisko Pośrednika w obrocie nieruchomościami Jako Pośrednik w obrocie nieruchomościami Państwa zadaniem będzie 1) pozyskiwanie nieruchomości na sprzedaż i do wynajęcia (kontakt telefoniczny z właścicielem, podpisanie umowy pośrednictwa, przeprowadzenie oględzin nieruchomości, wykonanie zdjęć oraz sporządzenie opisu a następnie wprowadzenie tych danych do systemu informatycznego) 2) udzielanie telefonicznych informacji o nieruchomości, pokazywanie nieruchomości - mieszkań, domów oraz działek - osobom zainteresowanym, pomoc w doborze nieruchomości dla osoby zainteresowanej, 3) przygotowanie dokumentacji koniecznej do transakcji. Zapraszamy do przesyłania CV, jak również do kontaktu telefonicznego.

Wymagania

- umiejętności sprzedażowe, - podstawowa obsługa komputera, - umiejętność kontaktu z klientem, - mile widziane prawo jazdy kategorii B, - mile widziane zamiłowanie do fotografii, zwłaszcza fotografii wnętrz.