projektpraca.eu

Ankieter/Ankieterka-branża optyczna

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Realizujemy projekty badawcze dla wiodących firm z branży: - optycznej Aktualnie poszukujemy młodej i energicznej osoby na stanowisko ankietera/ankieterki, która dołączy do naszego zespołu. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie pracę w zgranym i uśmiechniętym zespole pracę przy ciekawych projektach dla renomowanych firm elastyczny grafik pracę w godzinach 8.30-20.30 od poniedziałku do piątku możliwość połączenia nauki z pracą dogodny dojazd komunikacją miejską możliwość poszerzania kompetencji i dołączenia do zespołu realizującego inne projekty

Wymagania

dyspozycyjność minimum 3 razy w tygodniu dobra dykcja komunikatywność umiejętność sprawnej obsługi komputera (szybkiego pisania) bardzo dobra znajomość języka polskiego :) mile widziane doświadczenie w projektach badawczych/doświadczenie w call center Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV