projektpraca.eu

Dyrektor ds. zakupów i logistyki

Work & Business Solutions
  • Dodano: 03 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydata na stanowisko: DYREKTOR ds. ZAKUPÓW i LOGISTYKI Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki Nr ref.: DL/MM/18 Zakres obowiązków: - Odpowiedzialność za efektywne funkcjonowanie Działu Przygotowania Produkcji i Zespołu Magazynów. - Zarządzanie procesem poszukiwania i wyboru dostawców. - Kierowanie zespołem około 40 pracowników. - Uczestniczenie w negocjacjach zakupowych o strategicznym znaczeniu. - Zarządzanie łańcuchem dostaw w celu realizacji planu produkcyjnego. - Kontrolowanie zapasów magazynowych zgodne z zapotrzebowaniem krótko i średnioterminowym.

Wymagania

Wymagania: - Min. 5-letnie doświadczenie w kierowaniu Działem Zakupów i/lub Logistyki i/lub Przygotowania Produkcji. - Doświadczenie w zarządzaniu i optymalizowaniu procesów zakupowych. - Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji. - Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. - Wykształcenie wyższe. - Gotowość do podróży służbowych. Nasz klient oferuje: - Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. - Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od osiąganych wyników. - Narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód). - Samodzielną i odpowiedzialną pracę na stanowisku dającym możliwość rozwoju zawodowego. - Benefity: dofinansowanie do wypoczynku ZFŚS, pakiet medyczny. - Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.