projektpraca.eu

Technolog CNC

Work & Business Solutions
  • Dodano: 03 sierpnia 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w Danii, oferująca pionierskie rozwiązania w branży, posiadająca nowoczesny park maszynowy. Poszukujemy samodzielnego specjalisty, osoby kreatywnej i ambitnej, która wzmocni doświadczony zespół inżynierów. Firma oferuje jedne z najlepszych warunków zatrudnienia i rozwoju na rynku. Work & Business Solutions dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: TECHNOLOG CNC Nr ref: CAM/DN/18 Miejsce pracy: Dania Opis stanowiska pracy: ? Programowanie centrów obróbczych frezujących i toczących (obrabiarki Okuma). ? Praca w środowisku CAD/CAM. ? Wdrażanie oprogramowania urządzeń CNC dostosowanego do potrzeb firmy. ? Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki. ? Wsparcie Działu Technicznego w usprawnianiu oprogramowania mającego na celu ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych. ? Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania

? Doświadczenie na stanowisku Programisty lub Technologa Maszyn CNC. ? Bardzo dobra znajomość środowiska CAD/CAM (Mastercam, Solid Edge). ? Dobra znajomość języka angielskiego. ? Wykształcenie wyższe techniczne. ? Umiejętność kreowania i wdrażania nowych, innowacyjnych rozwiązań. ? Samodzielność i zaangażowanie. Pracodawca oferuje: ? Atrakcyjne wynagrodzenie. ? Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. ? Możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie. ? Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. ? Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.