projektpraca.eu

Narzędziowiec Form Wtryskowych

Work & Business Solutions
  • Dodano: 31 lipca 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych! Obecnie dla naszego klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko: Narzędziowiec Form Wtryskowych Nr ref: TM/DN/17 Miejsce pracy: Dania Opis stanowiska pracy: - Produkcja form wtryskowych. - Przeglądy i naprawy form wtryskowych. - Obsługa frezarek CNC. - Składanie i montaż form. - Dbanie o stanowisko pracy.

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów: - 2-letnie doświadczenie w obsłudze frezarek CNC. - Komunikatywna znajomość języka angielskiego. - Chęć uczenia się. - Zaangażowanie w wykonywaną pracę. Pracodawca oferuje: - Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych) - Atrakcyjne wynagrodzenie. - Pracę na drugą zmianę. - Pomoc w relokacji. - Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.