projektpraca.eu

Pracownik biura obsługi

Call&More
  • Dodano: 30 lipca 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

Firma z działu marketingu. Prowadząca rozmaite projekty sprzedażowe i informacyjne poszukuje kilku osób do uzupełnienia istniejącego Teamu. - atrakcyjnym wynagrodzeniem - podstawą godzinową 13,7 zł brutto - dodatkową premią do pensji za realizację celu - extra dodatkiem motywacyjnym na każdy miesiąc - warsztatami udoskonalającymi umiejętności - elastycznym grafikiem - szkoleniami produktowymi oraz praktycznymi - opieką i pomocą doświadczonej kadry - możliwością otrzymania umowy o pracę po 3 miesiącach współpracy

Wymagania

Jesteś otwarty na dialog - potrafisz odważnie mówić, ale też uważnie słuchać - Potrafisz stawiać sobie jasne cele i z determinacją dążysz do ich realizacji - Masz entuzjazm do działania i potrafisz nim inspirować innych - Chcesz się rozwijać i pomagać innym w rozwoju - Potrafisz skutecznie motywować i chętnie podejmujesz wyzwania - Podstawowa obsługa komputera nie jest ci obca