projektpraca.eu

Automatyk-elektronik

NSK Bearings Polska S.A.
  • Dodano: 27 lipca 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

-usuwanie bieżących awarii -analiza programu PLC (Omron, Yokogawa, Siemens) pod kątem usuwania awarii -zmiany programowe w PLC (Omron, Yokogawa, Siemens) pod katem Kaizenów -znajomość środowiska CX-Programer, SysmacStudio (Omron), Yokogawa, Siemens - docelowo w przyszłości -pomiary kamerą termowizyjną -propozycje swoich kaizenów -przeglądy TPM

Wymagania

-minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na rekrutowanym stanowisku, mile widziane w służbie utrzymania ruchu -wykształcenie wyższe kierunkowe -podstawowa znajomość rysunku technicznego i pracy z dokumentacją techniczną -znajomość podstaw mechaniki/elektroniki -umiejętność pracy w zespole, dokładność i precyzja -zaangażowanie i chęć dłuższego związania się z pracodawcą Jeżeli chcesz: -pracować w prestiżowej firmie technicznej produkującej części samochodowe, o ponad stuletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku -pracować zgodnie ze swoim wykształceniem i doświadczeniem -pracować w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę -być docenianym i opłacanym za swoje kwalifikacje (obecne i nabywane) -podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i wynagrodzenie -pracować w firmie, gdzie jakość ma znaczenie i przekłada się na premie -związać się z firmą w dłuższej perspektywie, w której lojalność, prawość, uczciwość i szacunek są nadrzędnymi wartościami -korzystać z bogatego pakietu socjalnego -związać się z pracodawcą, dla którego Twoje bezpieczeństwo stawiane jest na pierwszym miejscu, a prawa pracownika są bezwzględnie przestrzegane NSK oferuje możliwość rozwoju zawodowego, awansu, atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawą pracę zespołową. prześlij nam swoje CV