projektpraca.eu

Praca Fizyczna od 03.09 w GLS Niemcy

HR Navigator
  • Dodano: 27 lipca 2018
  • Ważna do: 26 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

HR Navigator ? Twój kierunek na lepszą jakość pracy! (praca od 03.09!!!) Magazynier / Pracownik fizyczny w GLS Germany Miejsce pracy: okolice Kassel Do Twoich zadań będzie należało: ? załadunek i rozładunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi, ? dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru, ? rzetelne wykonywanie poleceń przełożonego, ? ręczne skanowanie paczek kurierskich. Co zyskasz: ? bezpłatne zakwaterowanie, ? stawka godzinowa: 9,49 EUR (brutto) / h (około 1000 - 1100 EUR netto / miesięcznie), ? wymiar godzinowy: około 140 h, ? praca w godzinach: 13:30 - 21:00, ? umowa o pracę tymczasową, ? legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ), ? opieka polskiego koordynatora na terenie Niemiec. KRAZ: 11850. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji: 1. Poprzez link do formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=ba6f81f6fff84214af79417ae5fad595 2. Lub na adres mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl (z nazwą stanowiska w tytule). Prosimy o dopisanie następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami." ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.? ?Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.? Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania. ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ: M: + 48 572 505 720 I M: + 48 571 322 116 I M: +48 515 909 950 I M: + 48 571 322 118

Wymagania

Wymagania: ? sprawność fizyczna, ? umiejętność pracy w szybkim tempie, ? dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, ? umiejętność pracy w zespole, ? własny samochód - mile widziany.