projektpraca.eu

Operator/Programista CNC

Work & Business Solutions
  • Dodano: 20 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Obecnie dla naszego klienta ? duńskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR/PROGRAMISTA CNC Miejsce pracy: Dania Nr ref.: CNC/DN/18 Zakres obowiązków: - Obsługa i programowanie frezarek CNC (Mazatrol). - Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem. - Dobór narzędzi i parametrów. - Dbałość o jakość wykonanych elementów.

Wymagania

Wymagania: - Doświadczenie w obsłudze i programowaniu frezarek CNC. - Znajomość sterowników Mazatrol. - Komunikatywna znajomość języka angielskiego. - Zaangażowanie w wykonywaną pracę. Klient oferuje: - Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. - Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia. - Nadgodziny płatne dodatkowo. - Pomoc w znalezieniu mieszkania.