projektpraca.eu

Kierownik ds. Sprzedaży

Work & Business Solutions
  • Dodano: 20 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Naszym Klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji taśm, znajdujących szerokie zastosowanie w branży przemysłowej. W związku z prężnym rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży Miejsce pracy Polska Nr ref. KAM/DE/18 Opis stanowiska: - Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługiwanie istniejących klientów i kanałów dystrybucji. - Przygotowywanie ofert sprzedaży taśm (np. taśmy przenośnikowe, napędowe, pasy ssące itp.). - Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami. - Analiza potrzeb klientów oraz dostosowywanie oferty do ich wymagań. - Negocjowanie warunków handlowych. - Prowadzenie prezentacji produktowych. - Udział w targach i innych wydarzeniach branżowych. - Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. - Rozwijanie zasięgu marki na rynku polskim. - Współpraca z innymi działami .

Wymagania

Wymagania: - Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B (klienci docelowi: przemysł spożywczy, branża opakowaniowa). - Wykształcenie o profilu technicznym. - Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych. - Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu. - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem). - Prawo jazdy kat. B. Nasz Klient oferuje: - Umowę o pracę. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - System prowizyjny zależny od osiąganych wyników sprzedażowych. - Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon. - Realną możliwość rozwoju zawodowego.