projektpraca.eu

Pokojowa

Bristol Art & Medical SPA
  • Dodano: 16 lipca 2018
  • Ważna do: 29 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Hotel Bristol Art & Medical SPA W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób chętnych do pracy. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: POKOJOWA - części wspólne Miejsce pracy: Busko Zdrój Osoba aplikująca na stanowisko Pokojowa powinna cechować się: ? uczciwością i sumiennością, ? najwyższą jakością wykonywanej pracy, ? umiejętnością pracy zespołowej, ? wysoką kulturą osobistą, dokładnością i dobrą organizacją pracy, ? predyspozycjami do pracy pod presją czasu,

Wymagania

Do obowiązków należy: , ? dbanie o czystość w pokojach hotelowych, pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie ze standardami obowiązującymi w obiekcie. ? dbanie o dobry wizerunek Hotelu Bristol Art. & Medical SPA i wysoki standard świadczonych usług. Warunki pracy: ? praca na stałe w systemie zmianowym, ? dyspozycyjność w dni wolne od pracy, ? możliwość podjęcia pracy sezonowej, ? elastyczne godziny pracy ? atrakcyjne wynagrodzenie Oferujemy: ? zatrudnienie w profesjonalnym zespole zaangażowanym w osiąganie celów, ? stałe zatrudnienie w stabilnej firmie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny.