Trener sprzedaży - Szkoleniowiec usług telekomunikacyjnych T-Mobile

SOLEX S.C.
  • Dodano: 16 lipca 2018
  • Ważna do: 31 sierpnia 2018

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA: ? Prowadzenie warsztatów z zakresu umiejętności miękkich oraz szkoleń produktowych, ? Prowadzenie kompleksowych szkoleń sprzedażowych, ? Tworzenie materiałów szkoleniowych i dbanie o ich aktualizację, ? Prowadzenie coachingu w Punktach Sprzedaży, ? Reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy, ? Prowadzenie szkoleń sprzedażowych i produktowych dla firm współpracujących, ? Ścisła współpraca z Przełożonymi w celu identyfikacji potrzeb szkoleniowych, ? Przygotowywanie raportów w zakresie potrzeb rozwojowych w wybranych obszarach. OFERUJEMY: ? Samodzielną pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, ? Elastyczne formy zatrudnienia (od umowy o pracę po możliwość współpracy w oparciu o działalność gospodarczą), ? Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oparte o system pensji stałej oraz premii, ? Możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji w pracy. ? Niezbędne narzędzia pracy, ? Samochód służbowy.

Wymagania

? Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu umiejętności miękkich oraz szkoleń produktowych, ? Znajomość branży usług telekomunikacyjnych, ? Praktyczna znajomości technik szkoleniowych, ? Doświadczenie w zakresie diagnozowania potrzeb szkoleniowych, ? Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, ? Entuzjazm i ponadprzeciętne zaangażowanie w realizowane zadania, ? Chęć ciągłego podnoszenia swoich kompetencji, ? Elastyczność i bardzo dobra organizacja pracy, ? Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski, ? Czynne prawo jazdy kat. B.