Tokarz/szlifierz automatowy, monter łożysk oraz pracownik służby utrzymania ruchu ? elektryk, ślusarz, ostrzarz

NSK Bearings Polska S.A.
  • Dodano: 16 lipca 2018
  • Ważna do: 30 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

NSK Bearings Polska S.A. w Kielcach zatrudni osoby z doświadczeniem lub chcące zdobyć nowe kwalifikacje na stanowiska: tokarz/szlifierz automatowy, monter łożysk oraz pracownik służby utrzymania ruchu ? elektryk, ślusarz, ostrzarz Jeżeli chcesz: - Zdobyć nowe kwalifikacje / nowy zawód - Być docenianym za zaangażowanie i chęć rozwoju - Podnosić swoje wynagrodzenie wraz ze zdobywanymi kwalifikacjami zawodowymi (wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym, następnie sukcesywnie po ocenie pracy) - Pracować w prestiżowej firmie technicznej produkującej części samochodowe, o ponad stuletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku - Związać się z firmą w dłuższej perspektywie, w której lojalność, prawość, uczciwość i szacunek są nadrzędnymi wartościami - Pracować w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę - Pracować w firmie, gdzie jakość ma znaczenie i przekłada się na premie - Korzystać z bogatego pakietu socjalnego - Związać się z pracodawcą, dla którego Twoje bezpieczeństwo stawiane jest na pierwszym miejscu, a prawa pracownika są bezwzględnie przestrzegane Złóż do nas swoje CV : - bezpośrednio w siedzibie firmy: 25-734 Kielce, ul. Jagiellońska 109 lub - na adres e-mailowy: praca-kielce@nsk.com Kontakt telefoniczny 41/36 70 574 lub 576. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Odwiedź stronę: http://www.nskeurope.pl/odpowiedzialnosc-2221.htm#tab4444 by dowiedzieć się więcej na temat zaktualizowanej Polityki prywatności dla kandydatów do pracy w NSK Europe.

Wymagania

- Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe - Dyspozycyjność do pracy zmianowej w system pracy 4-brygadowej - Swoje zaangażowanie i chęć dłuższego związania się z pracodawcą