projektpraca.eu

Przedstawiciel Kancelarii Odszkodowawczej

Firma Odszkodowawcza
  • Dodano: 15 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Firma z branży odszkodowawczej zatrudni Przedstawiciela Kancelarii.\r\n\r\nZakres Obowiązków:\r\n- aktywne docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i zdarzeniach losowych oraz poszkodowanych w wyniku błędów medycznych\r\n- doradztwo w zakresie oferowanych usług\r\n- kompletowanie niezbędnej dokumentacji Klientów\r\n- budowanie trwałych, partnerskich relacji z Klientem\r\n\r\nOferujemy:\r\n- atrakcyjny system prowizyjny\r\n- niezbędne wsparcie merytoryczne\r\n\r\nZapraszamy do kontaktu w szczególności osoby z branży odszkodowawczej, medycznej, ubezpieczeniowej, pośrednictwa kredytowego, nieruchomości or

Wymagania

- wykształcenie min. średnie\r\n- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane\r\n- umiejętności zarządzania czasem\r\n- zorientowanie na wyniki\r\n- samodzielność w działaniu\r\n- zdolności komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów\r\n- wysoka kultura osobista\r\n- prawo jazdy kat. B\r\n