projektpraca.eu

Księgowa

Vipro Group
  • Dodano: 15 lipca 2018
  • Ważna do: 20 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska: Zapewnienie kompleksowej, zgodnej z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi, obsługi księgowej i rachunkowej spółek należących do Grupy, Prowadzenie ksiąg rachunkowych, Rozliczanie kosztów produkcji, Terminowa realizacja dokonywanych operacji księgowych, Przygotowanie deklaracji podatkowych, Współpraca i raportowanie do podmiotów zewnętrznych tj. US oraz GUS, Bieżące uzgadnianie stanu kont,

Wymagania

Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, etc.), Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku głównego księgowego w firmie produkcyjnej, Znajomość ustawy o rachunkowości, polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości, Bardzo dobra znajomość tematyki podatkowej (akcyza, transakcje międzynarodowe), Znajomość programu ERP Optima będzie dodatkowym atutem, Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ Bezpłatne kursy, Szkolenia, Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.