projektpraca.eu

Sprzątaczka

Radio Kielce S.A.
  • Dodano: 13 lipca 2018
  • Ważna do: 20 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Radio Kielce poszukuje pracownika na stanowisko sprzątaczki. Zakres obowiązków: - Utrzymanie czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń poprzez: - mycie okien, drzwi, podłóg, ścian, - czyszczenie wykładzin, mebli, urządzeń biurowych, - pielęgnacji roślin ozdobnych, - usuwanie nieczystości i śmieci, - konserwację środkami czystości urządzeń sanitarnych, - odkurzanie, pastowanie, froterowanie. - Dbałość o estetykę i higienę pomieszczeń. - Pielęgnacja zieleni wokół budynków oraz wewnątrz Rozgłośni. Dokumenty: - Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest Pana/Pani dobrowolna zgoda. Z tych względów prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu: ?Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach Radio Kielce SA z siedzibą w Kielcach, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem/zastałam poinformowany/poinformowana, że zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie.? W razie chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych (najdłużej 36 miesięcy od daty wyrażenia zgody), należy dodatkowo załączyć do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody w następującym brzmieniu: ?Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach "Radio Kielce" SA z siedzibą w Kielcach, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zostałem/zastałam poinformowany/poinformowana, że zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie oraz, że moje dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy?. Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail: rekrutacja@radio.kielce.pl lub składać osobiście w siedzibie rozgłośni w Kielcach, przy ulicy Radiowej 4. Na oferty czekamy do 20 lipca.

Wymagania

Wymagania: - Sumienność w wykonywaniu zleconych prac. - Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.