projektpraca.eu

Lektor języka angielskiego online

Tutlo Sp. z o.o.
  • Dodano: 12 lipca 2018
  • Ważna do: 29 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Tutlo Sp. z o.o. poszukuje lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć online w biurze w centrum Kielc. Dołącz do zespołu Tutlo, innowacyjnej polskiej platformy językowej, nagrodzonej przez akcelerator DMZ Ryerson z Toronto. Razem zmieniajmy to, jak świat uczy się angielskiego! Oferujemy: Pracę polegającą na prowadzeniu zajęć online za pośrednictwem platformy Tutlo w od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-21:00. Istnieje możliwość pracy od 2 do 5 dni w tygodniu. Zapewniamy niezbędne przeszkolenie, materiały (scenariusze lekcji), sprzęt. Charakter pracy: prowadzenie szeregu krótkich, 20-minutowych zajęć video-online z różnymi studentami 1 na 1 przygotowywanie materiałów szkoleniowych prowadzenie webinarów

Wymagania

Oczekiwania: Znajomość angielskiego minimum na poziomie C1, Entuzjazm do nauczania i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-21:00 lub w wybrane dni, minimum 2. Start: sierpień-wrzesień 2018 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Oczekiwany sposób kontaktu: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz nagranie maksymalnie 2-minutowego filmu, w którym kandydat przedstawia się i mówi o swoim doświadczeniu i kwalifikacjach. Film należy nagrać w języku angielskim i przesłać nagranie lub link na maila: yuliia@tutlo.pl . Prosimy o załączenie informacji o dostępności czasowej i propozycji stawki wynagrodzenia brutto. "Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI MILENA KUMOR z siedzibą w Kielcach ul. Starodomaszowska 11/8 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)?. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI MILENA KUMOR z siedzibą w Kielcach przy ul. Starodomaszowska 11/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. "