projektpraca.eu

Praca na wakacje - obsługa klienta

Call&More
  • Dodano: 12 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Pracowałeś w Call Center i unikasz takiego miejsca pracy ? Doskonale to rozumiemy. Dlatego jesteśmy biurem w którym komfortowo spędzasz czas. Tolerancja, rozmowa i wspólne negocjacje warunków współpracy są naszą codziennością. Proponowałeś dotychczas ludziom coś czego sam nigdy nie kupisz ? Umawiałeś spotkania na które sam nigdy nie pójdziesz? Nie rób tego, co nie daje Ci satysfakcji. Pracuj dla prestiżowego Partnera, prowadź profesjonalne rozmowy, przekazuj jedynie informacje - nie sprzedawaj! Dodatkowo wiemy, że osoby z które z nami współpracują potrzebują elastyczności, mają dzieci, rodzinę. Przyjdź i zobacz że u nas rozmowa telefoniczna wygląda zupełnie inaczej. Stabilizacja, bezpieczeństwo i spokój wyróżnia nas spośród innych. Gwarantujemy: ? Płatne szkolenia ( 500 zł) ? Dogodne formy zatrudnienia (umowa o zlecenie, pracę o dzieło) ? Wynagrodzenie zawsze na czas ( 13,7 0 zł + PROWIZJA ) ? Nowoczesne biuro oraz przyjazną atmosferę zarówno dla nowych osób w tej branży jak i osób z doświadczeniem

Wymagania

Wymagamy: -dobrej dykcji -zaangażowania -poczucie humoru