projektpraca.eu

Telemarketer

More Quality Online
  • Dodano: 12 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Firma More Quality Online poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Telemarketer Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za: ? Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami, ? Umawianie spotkań handlowych, ? Telefoniczna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, ? Obsługa systemu CRM, ? Utrzymywanie stałych relacji z klientami. Oferujemy: ? Stałe wynagrodzenie oraz prowizja zależna od wyników, ? Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy, ? Pracę w młodym i zgranym zespole.

Wymagania

Wymagania: ? Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub w telemarketingu, ? Komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych, ? Dobra dykcja i organizacja własnej pracy, ? Umiejętność obsługi komputera i Internetu, ? Znajomość branży ubezpieczeń mile widziana. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).?