projektpraca.eu

Obsługa klienta - praca na wakacje

Call&More
  • Dodano: 11 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy pierwszym oddziałem w Kielcach, który proponuje pracę na dowolnie wybranym przez Ciebie projekcie. SAM zdecyduj, który z sektorów chcesz reprezentować: - medyczny; - telewizyjny; - informacyjny UWAGA!!! Zmieniliśmy wynagrodzenie na wakacje! Oferujemy: * LUŹNĄ atmosferę i brak ciśnień * stabilną stawkę godzinową 13,70 zł za godzinę * realny do osiągnięcia i wysoki system prowizyjny * pracę w nowoczesnym biurze * liczne konkursy z nagrodami, gadżety, bilety do kina * pracę w zgranym zespole, zabawy intergacyjne * elastyczny grafik ( gwarantujemy, że pracujesz 4,6,8 h dziennie ) * umowa zlecenie na "zapoznanie" i potem umowa o pracę :) * codziennie masz gwarantowaną pyszną kawę:) **Posiadasz znajomego również chętnego do pracy? Zapłacimy Ci za polecenie! aż 400 zł bonusu powitalnego! ***Nie masz doświadczenia? Nie wymagamy go! Nasi Trenerzy przygotują Cię do pracy!Za szkolenie otrzymasz 500 zł !

Wymagania

Wymagamy: -dobrej dykcji -zaangażowania -poczucia humoru