Konsultant ds Telemarketingu- Praca od Pn do Pt- Podstawa + Premie!

INFO-MEDIA Sp. z o.o.
  • Dodano: 10 lipca 2018
  • Ważna do: 31 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą wspierającą przedsiębiorców w procesie rozpowszechniania produktów i usług. Nasz model działalności pozwala na efektywne zarządzanie prowadzonymi projektami oraz pełną integracje wszystkich procesów zarówno z zakresu obsługi Klienta, jak i procesów sprzedażowych i posprzedażowych realizowanych w ramach multikanałowej platformy obsługi. W ramach rozwoju firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. Telemarketingu Zakres obowiązków: -Telefoniczny kontakt z Klientami indywidualnymi lub biznesowymi Oferujemy: - Pracę w oparciu o umowę - Dostosowanie projektu oraz godzin pracy do indywidualnych potrzeb - Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie - Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową + bogaty system premiowania - Profesjonalny cykl szkoleniowy przygotowujący do pracy - Bieżący rozwój kompetencji miękkich, twardych oraz wiedzy produktowej - Dodatkowe benefity tj.: gratyfikacje: pieniężne, nagrody rzeczowe, gadżety, bilety na koncerty, wydarzenia kulturalne, do kina etc. - Udział w licznych konkursach oraz programach motywacyjnych z nagrodami dla najlepszych konsultantów Bonus 600 zł za polecenie znajomego do pracy.

Wymagania

- Wysoka kultura osobista - Swoboda wypowiedzi oraz łatwość w nawiązywaniu relacji - Umiejętność dostosowania się do potrzeb Klienta - Nastawienie na realizację celów - Znajomość obsługi komputera