Projekt Praca Radio Kielce
MUP Kielce

Tel.: 41 36-30-529
Fax: 41 344-23-68
E-mail: gielda@radio.kielce.pl

Modeling
Oferty pracy

nazwa stanowiska

Kierownik / majster robót drogowych

branża
Budownictwo

kategoria
praca stała

opis zadań na stanowisku
Zadania: organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych w zakresie budowy dróg wewnętrznych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i dokumentacją projektową organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu prac

wymagania
Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne - specjalizacja budownictwo drogowe) doświadczenie zawodowe w branży dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B) umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji Nasz Klient oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji samodzielność w realizacji powierzonych zadań

nazwa firmy poszukującej pracownika
Adecco Poland

kontakt z pracodawcą

Adres e-mail

zostań terytorialsem