projektpraca.eu

Operator Maszyn Odlewniczych

Work & Business Solutions
  • Dodano: 09 lipca 2018
  • Ważna do: 25 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Obecnie dla naszego klienta ? duńskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN ODLEWNICZYCH Miejsce pracy: Dania Nr ref.: ODL/DN/16 Zakres obowiązków: ? Uruchamianie nowych procesów odlewniczych. ? Obsługa i ustawianie maszyn odlewniczych. ? Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów. ? Kontrola zgodności produktu ze specyfikacją klienta.

Wymagania

Wymagania: ? Minimum 3-letnie doświadczenie w odlewni metali lekkich. ? Znajomość procesu odlewania ciśnieniowego. ? Komunikatywna znajomość języka angielskiego. ? Zaangażowanie w wykonywaną pracę. Klient oferuje: ? Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych). ? Atrakcyjne wynagrodzenie. ? Pomoc w znalezieniu mieszkania. ? Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.