projektpraca.eu

Spedytor międzynarodowy

VIVE TRANSPORT
  • Dodano: 06 lipca 2018
  • Ważna do: 19 lipca 2018

Opis stanowiska pracy

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów - obsługa międzynarodowych zleceń spedycyjnych - organizowanie transportów międzynarodowych w oparciu o tabor własny oraz spedycyjny - monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych oraz dbanie o ich prawidłowy obieg - bieżący kontakt z Klientem i innymi działami firmy w zakresie etapu realizacji zlecenia - optymalizacja kosztów transportu - realizacja założonych planów sprzedażowych

Wymagania

Oczekujemy: - doświadczenia w spedycji - doskonała znajomość branży TSL - znajomość j. niemieckiego na poziomie b. dobrym, - znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem - umiejętności pracy pod presją i podejmowanie szybkich decyzji - umiejętność pracy w zespole - doskonała organizacja własnego czasu pracy Oferujemy: - umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin - atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny - pakiet socjalny - możliwość rozwoju Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Transport Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.